Pripreme pred državno 21./22.

Pripreme pred državno 21./22.

25.04.2022.

U danima pred tjedan državnog natjecanja savez će organizirati dodatne pripreme za sve polaznike koji su se plasirali na državnu razinu natjecanja. Dodatne pripreme biti će organizirane u četvrtak, petak, subotu i ponedjeljak. Točan raspored, kao i organizaciju po lokacijama moči ćete pronaći na dnu ove obavijesti.

Molimo roditelje da u dogovoru s školama oslobode natjecatelje od nastave u četvrtak, a učenici bi već trebali biti oslobođeni nastave u petak te ponedjeljak, i naravno u danima samog državnog natjecanja.

Sve sudionike radionica, neovisno o državnom natjecanju, podsjećamo da će već od ovog vikenda biti postupno otvarana natjecanja AVVENIRE, pAKCELERATOR i MINI Vijuga, a nedjelju 8.5. nakon državnog natjecanja i MASTERS.

Za svoje prvo državno natjecanja Ivica Kičić, najbolji osnovac u hrvatskoj povijesti s 9 prvih mjesta, spremao se je u proljeće 2003. godine.

Na pripreme se dolazi uz SMS pozivnicu.

R A S P O R E D

Četvrtak 28.4. 
    Grupa 5A:
17:00 - 21:00, Dom tehnike, Jarun (MF/JH)
    Grupa 6A: 9:00 - 13:00, Ilica 53 (DB/IJ)
    Grupa 7/8A-Logo: 13:00 - 17:00, Dom tehnike, Jarun (MD)
    Grupa 7/8A-Cpp: 15:30 - 18:45, Ilica 53 (BM)
    Grupa 7/8E: 19:00 - 22:00, Ilica 53 (KN)
    *GRUPA "ŠPECIJALAC" 15.45 do 19:00 (LI)

Petak 29.4.:
    Grupa 5A:
17:00 - 21:00, Dom tehnike, Jarun (MF/JH)
    Grupa 6A: 18:30 - 21:30, Ilica 53 (DB/IJ)
    Grupa 7/8A-Logo: 09:00 - 12:00, Dom tehnike, Jarun (MD)
    Grupa 7/8A-Cpp: 10:00 - 14:00, Ilica 53 (BM)
    *GRUPA "ŠPECIJALAC" 16.15 do 19:30 (LI)

Subota 30.4.:
    Grupa 5A: 10:00 - 14:00, Dom tehnike, Jarun (MF/JH)
    Grupa 6A: 12:00 - 15:00, Ilica 53 (DB)
    Grupa 7/8A-Logo: 16:00 - 18:00, Dom tehnike, Jarun (MD)
    Grupa 7/8A-Cpp: 14:30 - 18:30, Ilica 53 (BM)
    Grupa 7/8E: 9:00 - 12:00, Ilica 53 (LI)

Nedjelja 1.5.:
    Rad od doma, online konzultacije

Ponedjeljak 2.5.:
   
Grupa 5A: 10:00 - 14:00, Dom tehnike, Jarun (MF/JH)
   Grupa 6A: 14:00 - 18:00, Ilica 53 (DB)
   Grupa 7/8A-Logo: 16:00 - 19:00, Dom tehnike, Jarun (MD)
   Grupa 7/8E: 9:00 - 13:00, Ilica 53 (KN)
   *GRUPA "ŠPECIJALAC" 15.30 do 18:00, Dom tehnike, Jarun (LI)

Napomena:

Informacije o otkazivanju pojedinih redovitih radionica (razredna nastava, ...) biti će postavljene na KLIKNI ME AKO BLINKAM. Molimo da ažurno pratite obavijesti.

  

IZDVOJILI SMO

U eri najboljeg hrvatskog olimpijca Gorana Žužića i njegovih kolega Ive Sluganovića, Filipa Barla i Bruna Rahlea koja je trajala od 2006. do 2009. godine...
  

ZANIMLJIVOSTI

Ivan Krstić je prvi čovjek računalne sigurnosti u Apple-u, početkom stoljeća bio je član Saveza, a da je osobit i neponovljiv znali smo odmah...
Zagrebački računalni savez - Sva prava pridržana | Objave portala nije dozvoljeno prenositi bez prethodnog odobrenja Saveza.